ЖРЕБ ЗА КУП КОРАЋА: Вечити дерби у полуфиналу!

Оља Мркић

03. 02. 2021. у 18:55

ИЗВУЧЕНИ су парови финалног турнира Купа Радивоја кораћа у Новом Саду. Жреб је одлучио да се вечити ривали, уколико пређу прву препреку, састану у полуфиналу.

ЖРЕБ ЗА КУП КОРАЋА: Вечити дерби у полуфиналу!

ФОТО: КСС

Партизан ће имати тежак посао у првом колу пошто се састаје са чачанским Борцем, екипом која је црно-беле два пута савладала у АБА лиги. Противник Црвеној звезди је крагујевачки Раднички, Мега се састаје са екипом Младости из Земуна, а четврти пар је ФМП - Војводина.

Жреб је одржан без представника клубова и медија, у складу са епидемиолошким мерама за заштиту од новог корона вируса.

Завршне борбе за Жућкову левицу одиграће се од 11. до 14. фебруара у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију