СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА ЖРЕБ КУПА РАДИВОЈА КОРАЋА: Остало је још да се сазнају имена ривала

ЖРЕБ за завршни турнир кошаркашког Куп Радивоја Кораћа биће одржан вечерас од 18 сати.

СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА ЖРЕБ КУПА РАДИВОЈА КОРАЋА: Остало је још да се сазнају имена ривала

FOTO: N. Paraušić

Како је саопштио Кошаркашки савез Србије (КСС), жреб ће бити одржан у студију ТВ Арена спорт, уз директан пренос на првом каналу као и на јутјуб каналу КСС-а.

- Овогодишњи жреб ће се одржати у складу са свим препорукама Кризног штаба у циљу спречавања ширења заразне болести проузроковане вирусом Ковид-19, без присуства представника клубова и представника медија, због чега је и обезбеђен директан ТВ пренос на Арена спорт - наводи се у саопштењу КСС-а.

Завршни турнир Купа Кораћа биће организован у Новом Саду од 11. до 14. фебруара, а за трофеј "Жућкове левице" бориће се пет АБА лигаша - Партизан, Црвена звезда, ФМП, Мега и Борац, финалисти другог степена Купа КС С Војводина и крагујевачки Раднички и земунска Младост као првопласирана на крају првог дела такмичења у КЛС.

Подсетимо, трофеј брани екипа Партизана. Иначе, црно-бели су последње три године освајали Куп.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...