НАЈМАЛЕРОЗНИЈА НБА ЕКИПА: Кошаркаш Голден Стејт Вориорса поломио ногу

Александар Илић
Александар Илић

27. 12. 2020. у 21:17

TEŠKO da u ovom trenutku postoji maleroznija ekipa u NBA ligi od Golden Stejta

НАЈМАЛЕРОЗНИЈА НБА ЕКИПА: Кошаркаш Голден Стејт Вориорса поломио ногу

ФОТО: ЕПА Marquese Chriss

Вориорси су поново остали без Клеја Томпсона, који је чим је залечио повреду поново задобио исту повреду због које је претходне године завршио сезону. 

Ту није крај малерима за Ратнике, пошто је и Маркиз Крис доживео прелом десне ноге. Млади центар је, такође, завршио сезону.

Из Голден Стејта је првобитно објављено да ће Крис пропустити само наредни меч Вориорса, али испоставило се да је реч о много тежој повреди.

Крис је задобио фибуларну фрактуру током јучерашњег тренинга у Чикагу и чека га дужа пауза. 

Колико само пехова прати ову екипу, сведочи чињеница да је велики део прошле сезоне пропустила прва звезда тима Стеф Кари, док је дуго ван строја био и Дрејмонд Грин.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.

06. 03. 2026. у 16:52

Коментари (0)

ДЕЧКО ЈУ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО: Арина Сабаленка добила прстен од три милиона долара! (ФОТО)