ДЕЈАН РАДОЊИЋ: Игокеа нас је победила већ у првом полувремену

27. 12. 2020. у 19:30

ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић каже да је његов тим од Игокее поражен већ у првом полувремену у ком је примио велики број поена.

Игокеа је савладала Звезду са 85:65 у 12. колу АБА лиге и очитала црвено-белима лекцију, на Радоњићевом дебију по повратку на клупу екипе са Малог Калемегдана.

Београђани су у Лакташима пред крај меча направили серију од 16 поена, па су са 82:49 разлику свели на 82:65 и домаћин је тада тројком Вулића опет отишао на “округлих” 20 разлике.

“Честитам Игокеи на потпуно заслуженој победи и игри. Од првог минута су играли чврсто, прецизно, добро трчали, добро скакали. Наша одбрана није одговорила на квалитет који је Игокеа показала. У првом полувремену смо примили 50 кошева и тада је већ меч био решен”, рекао је кратко Радоњић после меча.

Игокеа је Звезди нанела други пораз ове сезоне, а црвено-бели имају девет победа и остали су на другом месту иза првопласиране Меге. Тим из Лакташа се тријумфом изједначио на другом месту са Звездом, па сада има скор 9-2.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00