ВЛАДИМИР ЛУЧИЋ: Време проведено у Партизану најсрећнији је период у мом животу
СРПСКИ кошаркаш Владимир Лучић каже да му је најсрећнији период у каријери био онај у Партизану.
ФОТО: ЕПА
"Ово ми је пета сезоне у Бајерну и слободно могу да кажем да се у Минхену осећам као код куће. Период који сам провео у Партизану је био најсрећнији период у мом животу и каријери. Као млад играч, као руки, играо сам у родном граду пред невероватним навијачима Партизана. Била то чиста љубав, уживање у кошарци, дефинитивно најлепши период каријере", рекао је Лучић за сајт Евролиге.
Лучић каже да Бајерн има велике амбиције у Евролиги.
"Доста промена се догило током лета, па све што се дешава гледам као нови почетак. Стигао је нови тренер, Андреа Тринкијери, изузетно искусан стратег, као и неколико момака који су кадри да подигну Бајерн на ниво да буде конкурентан најбољим тимовима Европе. Остало је доста квалитетних играча из прошле сезоне, па имамо велике амбиције у свим такмичењима, а сањамо финални турнир у Келну", додао је он.
Препоручујемо
ЛУЧИЋ О САРАДЊИ СА ТРИНКИЈЕРИЈЕМ: Андреа се и у Минхену декларише као "Гробар"!
23. 10. 2020. у 14:25
ПЕШИЋ СЕ НУДИ ЗА НОВИ ПОСАО: Не бих имао никакву баријеру да водим Партизан
04. 11. 2020. у 09:52
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)