ПРВИ ПЛЕС ГОСПОДИНА И ГОСПОЂЕ ЈОКИЋ: Младенци на седмом небу, не могу да сакрију заљубљеност (ВИДЕО)
ПРОСЛАВЉЕНИ кошаркаш Никола Јокић данас је оженио дугогодишњу изабраниицу Наталију Маћешић, а потпудили су се око сваког детаља како би њихов дан савршено протекао.
Фото: Принтскрин/Твитер
Наиме, они су своју љубав славили у једној винарији, а док су први плес плесали у романтичној и бајковитој атмосфери присутни су их снимали.
Младенци нису крили заљубљеност, а након тога за присутне је уследио ватромет који је поздрављен бројним аплаузима.
Никола из наручја није испуштао своју драгу док су са најближима уживали у великом дану.
Фото: Инстаграм
Подсетимо, њих двоје су у брак ступили у родном граду кошаркашког репрезентативца Србије, Сомбору, а приступ храму Српске православне цркве је, како преносе "Новости", био под надзором обезбеђења и само одабране званице могле су да приђу док је обрад црквеног венчања трајао.
(Блиц)
Препоручујемо
"КЕЦ" НА БАЛАИДОСУ: Победа враћа Селту на место које води у Европу идуће сезоне
СЕЛТА и Осасуна отварају 23. коло Ла Лиге дуелом у Вигу пред пуним трибинама "Балаидоса" (21.00), где домаћин тражи повратак на победнички колосек и останак у борби за Европу.
06. 02. 2026. у 07:30
РУСИЈА У ШОКУ: Овоме се није надала! Ево шта су Енглези управо урадили Русима!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Енглеске. И то баш на почетку великог догађаја, а од данс је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026.
06. 02. 2026. у 17:00
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)