СУЂЕЊЕ ЈЕ БИЛО УЖАСНО: Легендарни Чарлс Баркли сматра да је Денвер жестоко оштећен против Лејкерса (ВИДЕО)

Доста прашине код љубитеља кошарке подигао је четврти меч финалне серије Западне конференције НБА лиге.

СУЂЕЊЕ ЈЕ БИЛО УЖАСНО: Легендарни Чарлс Баркли сматра да је Денвер жестоко оштећен против Лејкерса (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин/ИнсидеНБА

Много се причало о суђењу на том мечу. Бесни су били навијачи, о томе смо већ писали, а тим поводом огласио се и легендарни кошаркаш Чарлс Баркли. 

Баркли је оштро критиковао суђење на мечу, сматрао је да је Денвер оштећен. 

"Суђење је било грозно", поручио је Баркли у емисији "Инсиде тхе НБА".

"Зашто?", упитао га је колега Ерни Џонсон.

"Леброн је снажно ударио Мареја у последњим минутима и ништа. Чак су и Реџи и Крис то рекли. По мом мишљењу, арбитри су ужасно судили", сматрао је Баркли.

Пратите "Новости онлине" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина