ДЕНВЕР ОДБИЈА ДА СЕ ПРЕДА: Фантастично издање Николе Јокића, Нагетси надокнадили 19 поена (ВИДЕО)

А. Илић

13. 09. 2020. у 21:46 >> 22:04

ЈОШ једна невероватна партија Денвера. Нагетси су поново одбили да се предају и када је најпотребније успели су да збију редове.

Изабраници Мајка Мелоуна надокнадили су заостатак од 19 поена и на крају славили са 111:98.

Повели су Нагетси резултатом 8:2, а након неколико минута успевају клиперси да преокрену. Изабраници Дока Риверса у једном тренутку имали су у првој деоници и предност од 11 поена. На крају прве четвртине водили су 26:34.

🃏 That’s Tough! 🃏

Објава коју дели • #WholeNewGame • (@nba) дана 13. Сеп 2020. у 11:14 PDT

Није екипа из Лос Анђелеса у другој четвртини испуштала предност. Одржавали су дистанцу у односу на Денвер, да би на полувремену имали 16 поена вишка.

Дошли су Клиперси на 19 у трећем периоду. Сударили су се Херис и Џорџ, а кошаркаш Клиперса повукао је контру у којој је погодио тројку за највећу предност свог тима.

Nikola Jokic, off the contact! #NBAPlayoffs on ESPN.

Објава коју дели • #WholeNewGame • (@nba) дана 13. Сеп 2020. у 12:04 PDT

"Убацио је Денвер у пету" и успео да дође до поена заостатка у завршници четвртине, али нису успели да преокрену "грумени". Фантастично је играо Никола Јокић, који је три пута са линије за слободна бацања смањио заостатак Нагетса.

@jmglitxh27 💥 with two hands for safety!

Објава коју дели • #WholeNewGame • (@nba) дана 13. Сеп 2020. у 12:17 PDT

У четвртој четвртини Гери Херис и Џамал Мареј су му се прикључили. Убацио је Денвер 21 од 36 шутева у другом полувремену. На крају су славили Нагетси 111:98. Играће се мајсторица у овом дуелу.

Најефикаснији у редовима Денвера био је Никола Јокић са 34 поена, 14 скокова и 7 асистенција. 21 поен додао је Џамал Мареј, 16 је убацио Гери Харис, а Мајкл Портер 13. Пол Џорџ убацио је 33 у Клиперсима. Каваи Ленард је додао 25, Лу Вилијамс уписао је 14.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00