ЖЕЉКУ СЕ НЕ БИ ДОПАЛА НБА ЛИГА: Американац Екпе Јудо о прослављеном тренеру
АМЕРИЧКИ кошаркаш, Екпе Јудо, прокоментарисао је бившег тренера Жељка Обрадовића на "Твитеру" и истакао да Жоц не би био задовољан третманом у НБА лиги.
Фото М. Вукадиновић
"Еурохупс" је оставио Жељков "гиф" испод објаве у којој се наводи да НБА екипе Бруклин, Филаделфија и Чикаго немају тренера, а Јудо је био први који је имао нешто да дода на све то.
- Жељку се не би свидела НБА лига, тамо не би могао све да контролише - истакао је Јудо.
На овај коментар надовезао се један навијач који је рекао да је Јудо најбољу кошарку у каријери играо када му је Србин био тренер.
- Можда ћете помислити да говорим лоше о Обрадовићу. Много пута сам већ рекао да је он један он најбољих тренера свих времена. Али, да изузмемо тактику, ако мислите да би могао да на исти начин ради у НБА, као што ради у Европи, онда сте луди. - написао је Јудо, алудирајући на то што Жељко некада пренагли у реакцијама на терену.
На коментаре да је српски стручњак паметан и да зна да је НБА потпуно другачији од европске кошарке, Јудо није желео да промени став.
- Заборављате да причам о човеку са којим сам током две године имао расправе на разне теме. Обрадовић најмоћнији кошаркашки човек у Европи. Може да ради где год жели за колико год новца. Клубови ће урадити све што он пожели. Заслужио је то, али то неће добити у НБА - за крај је написао Американац.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)