ШТА ЋЕ РЕЋИ НИКОЛА ЈОКИЋ? Стигле катастрофалне вести у Ригу, а онда...

Новости онлине

01. 09. 2025. у 10:14

ПОСЛЕ повреде Богдана Богдановића мораће Никола Јокић да засуче рукаве као никада пре како би Србију одвео до медаље.

ШТА ЋЕ РЕЋИ НИКОЛА ЈОКИЋ? Стигле катастрофалне вести у Ригу, а онда...

Фото: ФИБА

Момак из Сомбора је сам изнео меч са Летонијом и донео осмех на лице "орлова", да се бар на кратко заборави пех који се десио са капитеном Србије. 

А за то време далеко од Риге дешавала се једна друга драма везана за Николу Јокића.  Наиме, Јокићев коњ Демон дел"Ест је победио у главној трци на хиподрому у Ади. Реч је о грлу које је недавно славилио и у Дужијанци када је Никола плакао од среће.

Овога пута је био најбржи у надметању под називом "Меморијална трка Мирко Вргов". Он је дистанцу од 1.600 метара претрчао у времену 1:14,1 просечно по километру.

Иначе, пре победе Демон дел"Еста, Јокић није имао разлога за славље, пошто су друга два пулена штале Дрим Кечер, Арагорн и Фарид Мил дисквалификовани због галопа, односно нечистог каса.

Што се тиче кошаркашког терена Србију од 20.15 чека утакмица четвртог кола Евробаскета против репрезентације Чешке. 

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило