КАКВА ПАРТИЈА СРБИНА! Никола Топић забележио рекорд каријере

Србин је тотално експлодирао!

КАКВА ПАРТИЈА СРБИНА! Никола Топић забележио рекорд каријере

Фото: АП

Никола Топић одиграо је маестралан меч, али је нажалост Оклахома сити Блу поражен од Саут Беј Лејкерса са 129:120.

Топић је предводио екипу са 29 поена, што је његов рекорд каријере. Имао је девет асистенција и четири скока у овом поразу. Српски кошаркаш је из игре имао 10/18,  од тога 2/6 за три поена, док је само две лопте згубио. 

Заир Смит је забележио 26 поена, седам скокова, три асистенције и две украдене лопте, док је његов саиграч Дерик Вајтхед уписао 24 поена, шест скокова и две блокаде. Саут Беј је предводио Ник Смит Џуниор, који је постигао 28 поена уз шут из игре 9/18.

Оклахома је заостајала 35:27 након прве четвртине, док је на полувремену било  75:50. Узвратили су ударац у трећој деоници коју су добили са 42:25 и смањивши дефицит на само осам поена. Нажалост, то је било све, нису имали снаге да у наставку задају ривалу коначан ударац, па је Саут Беј меч преломио у последњеој четвртини и осигурао победу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте