ОВО СУ СВИ ЖЕЛЕЛИ ДА ЧУЈУ: Светислав Пешић открио каква је ситуација са Васом Мицићем

Танјуг

18. 08. 2025. у 21:45

СВИ љубитељи кошарке у Србији се надају да ће Василије Мицић бити спреман да наступи на Европско првнеству. О играчу Хапоел Тел Авива говорио је селектор "орлова" Светислав Пешић

ОВО СУ СВИ ЖЕЛЕЛИ ДА ЧУЈУ: Светислав Пешић открио каква је ситуација са Васом Мицићем

ФОТО: Begum Unal/КСС

Искусни стручњак је истакао да сјајни плејмејкер вечерас ради коначан тест после којег ће доста тога бити познато.

- Васа Мицић вечерас ради тај дефинитиван тест. Није ниједном радио тимски тренинг пет на пет, видећемо сутра колико он то може да издржи и колико његов зглоб може да издржи - рекао је Пешић у емисији "Око" на РТС-у.

Одлука о томе да ли ће ићи на Евробаскет још није донета. Популарни Кари се дотакао и Уроша Трифуновића и Алена Смаилагића.

- Тренирао је редовно, али није оптерећивао зглоб. Донећемо одлуку која ће бити корисна за све. Што се тиче Смаилагића и Трифуновића, за њих ћемо још видети - закључио је Пешић. 

Србија генералну пробу пред Евробаскет има у четвртак  против Словеније у Београду, а после тог меча требало би да буде познато и који 12 играча ће играти у Летонији.

"Орлови" су на Евробаскету 2025 у групи А са Турском, Естонијом, Летонијом Чешком и Португалом и све време ће бити у Риги.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

У ПОНОЋ ЋУ ПОЉУБИТИ ДРАШКА СТАНИВУКОВИЋА: Беквалчева бацила око на градоначелника Бања Луке (ФОТО)