"БОМБА" У ЕВРОЛИГИ! Валанчиунас забио нож у леђа Денверу и Јокићу, сели се у Европу?

Како преноси Баскет Неwс нови центар Денвера, Јонас Валанчиунас, могао би да се пресели у редове Панатинаикоса.

БОМБА У ЕВРОЛИГИ! Валанчиунас забио нож у леђа Денверу и Јокићу, сели се у Европу?

FOTO: Tanjug/AP

Иако је недавно трејдован у редове Денвера, наводно ће каријеру наставити у Атини. Разлог је понуда од грчког гиганта вредна 12 милиона евра за три године.

Са друге стране, његов тренутни НБА уговор био је гарантован само до сезоне 2025/26, током које би му Денвер Нагетси исплатили 10,4 милиона долара.

Прошле године је носио дрес Сакрамента и просечно бележио 13.1 поен по утакмици уз 9.3 скокова.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке