"НЕ БИХ БИО ОВДЕ ДА НЕ ВЕРУЈЕМ": Копривица пред дуел са екипом Жалгириса
Кошаркаши Партизана гостоваће у четвртак од 19 часова екипи Жалгириса у 33. колу Евролиге.
Foto: Profimedia
Кошаркаш Партизана Балша Копривица рекаода "црно-беле" морају да победе Жалгирис ако желе да се надају пласману у плеј-ин Евролиге.
"Црно-бели" се тренутно налазе на 11. месту на табели са по 16 победа и пораза, док је Жалгирис на 13. позицији са скором 14/18.
Партизан мора да победи у преостала два меча Евролиге против Жалгириса и Реала и да се нада поклапању резултата неких других утакмица ако жели да се пласира у плеј-ин.
- Сувишно је причати о значају за утакмице, морамо да победимо ако желимо да идемо даље. Жалгирис је одлична екипа, упознати смо са њима. Победа је главни циљ - рекао је Копривица.
ФОТО: М. Вукадиновић
Копривица је истакао да се нада пласману у плеј-ин Евролиге.
- Не бих био овде ако не верујем. Идемо утакмицу по утакмицу. Људи са стране размишљају, ми покушавамо да се боримо и фокусирамо се само на терен. Знамо значај утакмице и урадићемо све да победимо - рекао је Копривица.
Копривица је навео да максимално користи минутажу на терену.
- Трудим се да помогнем екипи када сам у игри. Имаш неко веће растерећење када имаш минутажу. Из утакмице у утакмицу је то главна ствар за мене - рекао је Копривица.
Бонус видео: Црно-бела симфонија - представљање играча КК Партизан
Препоручујемо
ИЗДАЈА КАКВУ ТЕНИС НЕ ПАМТИ! Британац забио нож у леђа Новаку Ђоковићу
01. 04. 2025. у 10:03
"ГРОБАРИ" СУ ОВО ЧЕКАЛИ - ПАЛА ОДЛУКА! Ево где Кевин Пантер наставља каријеру
01. 04. 2025. у 14:50
НЕ МОЖЕ ТО ТАКО! Никола Карабатић грми због Европског првенства у Београду
01. 04. 2025. у 14:33
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)