КОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС НА ЈАДРАНУ! Хрват оптужио Црвену звезду да је наместила меч са Спартаком
СВЕ је шокирао јучерашњи пораз Црвене звезде од Спартака, али не и хрватског новинара Томислава Хорвата, који је оптужио шампиона Србије за нечасне радње.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Овим неуспехом, црвено-бели су практично себи "резервисали" четврто место пред почетак плеј-офа у АБА лиги, док су Суботичани упели да се домогну седмог места, што их тренутно води даље.
Управо је тај сегмента запао за око Томиславу Хорвату, некадашњем хрватском новинару, који је Звезду оптужио да је наместила утакмицу и пустила Спартак.
- Црвена звезда пушта утакмице и урушава регуларност АБА лиге! Звезда је данас у Београду изгублиа од Суботице. Очигледно пуштање. С овим потезом Задар је испао из плаy-офф зоне. Није то Задру толико битно, колико је ово "пе***ски" потез Звезде. Тако се не понаша велики клуб - стоји на "X" налогу Томислава Хорвата.
Фото: Принтскрин
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)