"ЈАКО ТЕШКА УТАКМИЦА, АЛИ СМО УХВАТИЛИ РИТАМ": Давидовац пред меч са Виртусом
Кошаркаши Црвене звезде дочекаће у среду од 20 часова Виртус у Београдској арени у 31. колу Евролиге.
Фото Евролига
Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је да "црвено-беле" очекује битна утакмица против Виртуса.
- Очекујем тешку утакмицу, иако Виртус не игра најбоље ове сезоне. Имају добру екипу, доста искусних играча. Могу да победе свакога. Ми смо у добром ритму, последњих пар утакмица играмо добро - рекао је Давидовац.
ФОТО: М. Вукадиновић
Кошаркаш црвено-белих је навео да Звезда неће ући потцењивачки у меч против Виртуса.
- Сада има још пар кола до краја и немамо право на грешке. Свака утакмица нам је битна. Знају се овосезонски циљеви у Евролиги, морамо да победимо - изјавио је Давидовац.
Давидовац је поручио да је екипи било потребно неколико мечева да се врати у форму.
- Последњих утакмица играмо боље у нападу, било је више проблема ту. Мислим да смо ухватили ритам и надам се да ће тако наставити - рекао је Давидовац.
Кошаркаш Црвене звезде је истакао да му одговара да игра на позицији центра.
- Не бих се бунио, није ми први пут. Био сам центар у доста сезона у Звезди. Пријало ми је, више сам укључен него на четворци и добро сам се снашао - рекао је Давидовац.
Звезда се налази на шестом месту на табели Евролиге са 17 победа и 13 пораза, док је Виртус на претпоследњој, 17. позицији са учинком 7-23.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! У реци пуној крокодила одржаће се олимпијска трка у веслању!
25. 03. 2025. у 12:58
ПОПИО ХЛАДНО ПИВО И УМРО! Тенис завијен у црно: Преминуо некада седми играч света
25. 03. 2025. у 12:38
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)