ПОПИО ХЛАДНО ПИВО И УМРО! Тенис завијен у црно: Преминуо некада седми играч света
Тужне вести долазе нам из Шпаније.
Танјуг/АП
Хуан Агилера, некада 7. играч света и освајач пет АТП титула, преминуо је у 63. години
Агилера је рођен у Барселони 22. марта 1962. године, а преминуо је јутрос у 05.00 сати у болници у свом родном граду, где је био хоспитализован последњих месеци.
Према писању шпанских медија Агилерова последња жеља је била да попије хладно пиво, што му је породица и испунила.
Што се његове каријере тиче у њој је остварио 146 победа и 141 пораза.
Већих успеха није имао на Грен слем турнирима (највећи домет - осмина финала).
Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић
Препоручујемо
"АУ, К'О АВИОН, БРАТЕ!" Црвена звезда представила ново појачање (ВИДЕО)
18. 11. 2025. у 14:44
ЗВЕЗДА СЕ ОВОМЕ УОПШТЕ НИЈЕ НАДАЛА: Какав одговор АБА лиге црвено-белима!
18. 11. 2025. у 13:55
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске
Квалификације за Светско првенство у понедељак су завршене у европским групама А, Г и Л, где су отклоњене и последње дилеме на тему "ко то с првог места иде директно на Мундијал, а ко са друге позиције у бараж?". Црна Гора и Хрватска су одиграли такмичарски небитан меч, али изазвао је он много, много буре у јавности. Са правом.
18. 11. 2025. у 11:45
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)