ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА НАВИЈАЧЕ ПАРТИЗАНА: Црно-бели без продаје дневних улазница за меч против Басконије у Евролиги
Кошаркаши Партизана дочекаће 28. фебруара у београдској "Арени" екипу Басконије, међутим дневне улазнице за овај меч се неће продавати пошто су црно-бели кажњени.
FOTO TANJUG/DIMITRIJE NIKOLIĆ
Због инцидената на утакмици против Црвене звезде, Партизан је кажњен са 50.000 евра и умањењем капацитета дворане за 20 одсто, па због тога дневних улазница неће бити у продаји.
Због овога се огласио и Партизан.
- Не треба бити много мудар да би простом рачуницом дошли до укупне новчане штете коју ће клуб претрпети услед немогућности продаје дневних улазница и саме новчане казне. Овим путем, Партизан шаље апел навијачима да схвате озбиљност ситуације у којој се наш клуб налази и да нам помогну у завршници лигашког дела најквалитетнијег европског такмичења. Никакви непромишљени гестови и инциденти настали у афекту, под налетом емоција, неће нам помоћи у борби за пласман у наредну фазу Евролиге. Партизан позива сваког навијача који долази у халу да се запита да ли је вреднији коначан успех црно-белих или простор за исказивање личне фрустрације у датом моменту - пише на званичном сајту црно-белих.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
НБА У ШОКУ: Виктор Вембањама има тромб, Сан Антонио морао да донесе тужну одлуку
20. 02. 2025. у 19:02
КОШАРКАШКИ ЈАНИК СИНЕР: НБА шампион суспендован због коришћења недозвољених супстанци
20. 02. 2025. у 17:38
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)