ШОК У ХУМСКОЈ! Кошаркаш напустио Партизан одмах после завршнице Купа Радивоја Кораћа
ПРАВО ниоткуда!
FOTO TANJUG/DIMITRIJE NIKOLIĆ
Млади српски кошаркаш Алекса Димитријевић напустио је Партизан.
Талентовани центар спаковао је кофере после Купа Радивоја Кораћа и кренуо пут Америке. У наставку сезоне играће за Универзитет Крејтон у Сједињеним Америчким Државама.
Алекса има 18 година, висок је 213 центиметара и игра на позицији центра. Због јаке конкуренције у првом тиму Партизана (Тајрик Џонс, Брендон Дејвис, Балша Копривица) ове сезоне је ретко добијао шансу, па је једно време био и на позајмици у Металцу из Ваљева. На Купу Радивоја Кораћа провео је неколико минута на терену на утакмици против Меге у полуфиналу.
Након Купа, агенција која га заступа саопштила је да је Алекса нови члан Универзитета Крејтон.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)