НИЈЕ ГОТОВО СА СЕНЗАЦИЈАМА: Богдан Богдановић добија појачање и то какво

Александар Илић
Александар Илић

07. 02. 2025. у 21:27

БОГДАН Богдановић могао би ускоро да добије новог саиграча.

НИЈЕ ГОТОВО СА  СЕНЗАЦИЈАМА: Богдан Богдановић добија појачање и то какво

ФОТО: Танјуг/АП

Раскидом уговора са Бруклин Нетсима Бенс Симонс налази се у "бај-аут" споразуму, након кога преговара са Кливленд Кавалирсима и Лос Анђелес Клиперсима, преноси Шемс Чаранија.

Аустралијски плејмејкер је последњих година далеко од форме у којој је био током најбољих дана у Филаделфији.

Од повреде 2020. године његова каријера је у паду, а прелазак у Нетсе није донео очекивани препород. У Бруклину није успео да се врати на некадашњи ниво, па сада тражи нову прилику.

Кливленд тренутно има један од најбољих скорова у НБА лиги и борбу за титулу, док би му Клиперси могли бити стабилнија дугорочна опција.

Уколико би се одлучио за Лос Анђелес, постао би саиграч Богдана Богдановића, који је недавно стигао у тај клуб у великом трејду.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: Вучица иде на ноге традиционално повољном противнику

РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику

Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).

02. 02. 2026. у 08:00

КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!

КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!

Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.

01. 02. 2026. у 18:47

Коментари (0)

„ДЕЧИЈЕ ПОВРЕДЕ“ ЗА КРАЈ ГОДИНЕ У ТЕАТРУ ХУМАНОСТИ: Слобода Мићаловић и Вук Костић у представи која је спојила уметност и хуманост