ВАСИЛИЈЕ МИЦИЋ СЕ ВРАЋА У ЕВРОПУ? Два клуба желе Србина, спремни да га учине најплаћенијим играчем Евролиге

Танјуг

07. 02. 2025. у 15:56

СРПСКИ кошаркаш Василије Мицић је после новог трејда у НБА лиги све ближи повратку у Европу следеће сезоне, а већ су га контактирали клубови из Евролиге.

ВАСИЛИЈЕ МИЦИЋ СЕ ВРАЋА У ЕВРОПУ? Два клуба желе Србина, спремни да га учине најплаћенијим играчем Евролиге

ФОТО: Танјуг/АП

У питању су Ефес и Панатинаикос, тврди добро обавештени портал "Јурохупс" (Еурохоопс) и додаје да су оба тима спремна да га учине најплаћенијим играчем најелитнијег кошаркашког такмичења.

Мицић је претходне ноћи трејдован из Шарлота у Финикс, а како тврди Јурохупс, 31-годишњи кошаркаш ни у Сансима неће добити значајнију улогу и спреман је да се на крају сезоне врати у Европу. Он је 2023. године прешао из Ефеса у Оклахому, али ни тамо, ни после у Шарлоту није успео да добије важнију улогу у тиму.

Његов бивши клуб Ефес, са којим је освојио две Евролиге (2021. и 2022.), већ га је контактирао, а исто је учинио и Панатинаикос, на чијој је клупи сада Ергин Атаман, који је баш заједно са Мицићем освојио те титуле првака Европе са клубом из Истанбула.

Поменути портал тврди да су оба клуба спремна да Мицића учине најплаћенијим играчем Евролиге. Тренутно је најплаћенији кошаркаш Олимпијакоса Саша Везенков, који зарађује 3,7 милиона евра.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.

11. 12. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом