"ЈЕДАН ЈЕ ОД НАЈБОЉИХ У ИСТОРИЈИ ЕВРОЛИГЕ!" Центар Бајерна посебно нахвалио једног играча Црвене звезде пред евролигашки меч
Кошаркаш Бајерна,Јоханес Војтман, најавио је за Меридиан спорт вечерашњи сусрет 12. кола Евролиге, где Баварци гостују Црвеној звезди.
FOTO: Tanjug/FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ/ bs
Војтман је раније у каријери играо са садашњим центром црвено-белих Џоелом Боломбојом. Њих двојица су заједно носили дрес ЦСКА из Москве.
- Пресрећан сам због њега. Одувек је био један од најатлетичнијих играча које сам видео. Има ту скривену, тихо изражену атлетичност. Кад смо играли заједно у Москви, показивао је колико може, али сада има потпуно другачију улогу. Драго ми је што игра кључну улогу у Црвеној звезди.
Није се само њега дотакао, већ и Милоша Теодосића. Он је био сведок једних од асистенција сезоне. Тада је Војтман носио дрес Милана, а на мечу са њима популарни “Тео” је додао Дејану Давидовцу без гледања у корнер.
- Он је заиста посебан. Изнова ме изненађује, иако сам га већ гледао много пута. Једна од његових најбољих асистенција била је прошле године у Милану, када је додао Давидовцу у ћошак. Никад не знаш шта ће урадити. Поред тога што је врхунски асистент, сјајан је шутер и плејмејкер. Без сумње, један од најбољих плејмејкера у историји Евролиге.
Препоручујемо
ПРОБЛЕМ ЗА БАРЦОКАСА И ОЛИМПИЈАКОС: Након пораза од Партизана сазнали ужасне вести
29. 11. 2024. у 15:21
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)