"ТИ СИ, ДРУЖЕ, ГЛУП"... Ова лепотица је жестоко увредила Алена Смаилагића
ЦРВЕНА звезда је жестоко покрадена у Каунаусу. А што још више боли шампиона Србије је понашање актера меча, где се Андреа Триникијери прави да ништа није било спорно или Ален Смаилагић да је одлука судије била исправна.
Foto: Printskrin
И док у редовима српског шампиона ћуте, најатрактивнија чирлидерсица Црвене звезде, Маријана Митровић "Марџена", реаговала је на друштвеним мрежама поводом изјаве Алена Смаилагића.
Управо је дуел Смаилагића и Николе Калинића био један од спорних, када је играч Жалгириса ударио Звездиног лактом у главу, али су судије ипак остале при својој одлуци да бивешм кошаркашу Партизана дају 2+1.
- Одлука је већ донета. Ако је судија свирао фаул, после погледао снимак, онда је фаул сто посто - поручио је Смаилагић.
С друге стране, Звездина чирлидерсица је на свом Инстаграму окачила ту његову изјаву и на то поручила:
- Ти си друже глуп колико си тежак!
Иначе, Маријану многи знају као једну од најатрактивнијих чирлидерсица са регионалних паркета, вероватно и шире, као и чланицу групе "Ред Пассион Флy" које својим перформансима привлаче пажњу јавности.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ АЛЕН СМАИЛАГИЋ! Ево шта је рекао о лакту у лице Николе Калинића
31. 10. 2024. у 11:21
"СКАНДАЛ, СТВАРНО СКАНДАЛ"! Немања Недовић у неверици после дешавања у Литванији
31. 10. 2024. у 10:02
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)