МИШКО РЕКАО, ПА ПОРЕКАО: Филип Петрушев дефинитивно стиже у Црвену звезду!
Миодраг Ражнатовић, чувени кошаркашки агент, потврдио је у свом препознатљивом стилу долазак Филипа Петрушева у Црвену звезду.
АБА лига/Емилија Јовановић
На друштвеним мрежама је поделио дефиницију речи "напокон", тиме алудирајући на време које су навијачи Звезде провели чекајући на крилног центра.
Петрушев стиже на позајмицу у Црвену звезду из Олимпијакоса, а екипа Јаниса Сферопулоса добија тако огромно појачање за наставак сезоне, с обзиром на то да се повредио Џоел Боломбој.
БОНУС ВИДЕО ЈАГО ЈАСАН: Ево због чега смо изгубили меч од Барсе
Препоручујемо
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)