ОВА ПОРУКА ЋЕ ОДУШЕВИТИ "ДЕЛИЈЕ": Евролига се огласила пред меч Црвена звезда - Барселона
ЦРВЕНА звезда је сезону у Евролиги отворила са три победе. Серију ће покушати да настави против Барселоне. Тим поводом огласило се најелитније такмичење.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвено-бели су после три кола једини тим са максималним учинком и пред пуном "Београдском ареном" ће покушати да дођу до четвртог тријумфа.
- Вечерас игра једини непоражени тим у Евролиги - кратко стоји у објави на друштвеној мрежи "X", уз слике Јаниса Сферопулоса, тренера клуба са Малог Калемегдана, као и Немање Недовића и Николе Калинића.
Црвена звезда је до сад у Евролиги победила Париз (80:77), Басконију (78:71) и Фенербахче (76:57).
Кад је у питању утакмица против Барселоне, шампион АБА лиге жели да прекине лош низ против Каталонаца који су везали 11 победа. Црвено-бели су их последњи пут победили 2017. године у Београду.
БОНУС ВИДЕО: Овако је Никола Јокић дочекан на аеродрому "Никола Тесла" после Олимпијских игара
Препоручујемо
ОВО ЋЕ ЦЕО СВЕТ ГЛЕДАТИ! Ево када последњи пут играју Новак Ђоковић и Рафаел Надал
18. 10. 2024. у 08:10
ШОК ЗА ШОКОМ! Новак Ђоковић повукао (не)очекиван потез који баш боли Србију
18. 10. 2024. у 07:56
ВЕЛИКА ТЕНИСКА ДРАМА! Новак Ђоковић опет изгубио од Јаника Синера, али како!
17. 10. 2024. у 21:10 >> 21:02
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)