ОБРАДОВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ ПАРТИЗАНА: Захвалност навијачима, било је добрих, али и лоших ствари
ПАРТИЗАН је на сјајан начин отворио сезону 2024/2025. Црно-бели су победили Борац из Чачка са 96:66. Утиске после утакмице изнео је тренер црно-белих Жељко Обрадовић.
ФОТО: М. Вукадиновић
Он је велику захвалност изразио навијачима који су дошли у великом броју да поздраве нови тим.
- Велика захвалност навијачима који су у оволиком броју дошли, ово нам много значи. Нови тим, играчи су осетили шта значи играти у скоро па пуној "Арени" и изванредној атмосфери. Била је изузетно добра утакмица, против екипе која је играла паметно велики део утакмице. Пресудио је квалитет који имамо. Наравно да је логично да је за прву утакмицу било доста ствари којима смо задовољни, али и оних којима нисмо. Све у свему, честитке играчима на победи и одличном отварању сезоне. Окрећемо се следећој утакмици коју у недељу играмо против Спартака - рекао је Обрадовић.
Подсетимо, Партизан у недељу од 19 сати гостује у Суботици, док у Евролиги први меч игра 4. октобра против Басконије у Виторији (20.30).
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КО ЋЕ ВОДИТИ ПАРТИЗАН У ЛУЧАНИМА? Имају две опције, једна је велики миљеник гробара
25. 09. 2024. у 08:45
КАКВА ПРЕМИЈЕРА! Партизан "згазио" Борац у првом колу АБА лиге
25. 09. 2024. у 20:50 >> 20:51
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
14. 05. 2026. у 06:30
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!
Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су шокантне.
13. 05. 2026. у 19:06
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)