ШОКАНТАН ПОРАЗ: Први ривал Црвене звезде у Евролиги неочекивано изгубио у првом колу домаћег шампионата
Кошаркаши Париза неочекивано су изгубили у првом колу француског шампионата од екипе Гравлина са 89:85.
ФОТО: Танјуг/АП
Звезда ће нову сезону у Евролиги почети гостовањем новом члану најелтинијег европског такмичења, екипи Париза.
А Париз је у првом колу шампионата Француске неочекивано изгубио иако је био апсолутни фаворит.
Вотсон је предводио Гравлин са 19 поена (8ск, 3ас), Аги је додао 17 (9ск, 5ас), а Беб, Чери и Корнели по 12.
У редовима освајача Еврокупа и дебитанта у Евролиги убедљиво најбољи је био македонски репрезентативац Шортс са 21 поеном уз 2 скока и 7 асистенција. Ворд је уписао 10, Јантунен 9
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
КАКВА СЕНЗАЦИЈА НА СТАРТУ АБА ЛИГЕ: Црвена звезда изгубила од новајлије Дубаија
22. 09. 2024. у 19:01
МИЉЕНИК КОШАРКАШКЕ ЈАВНОСТИ НАЈАВИО КРАЈ: Некадашње крило Звезде завршава каријеру
21. 09. 2024. у 12:27
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)