ПРАВО НИОТКУДА! Црвена звезда довела ново велико појачање

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 06. 2024. у 11:25

Како је званично саопштено, бивши играч Обрадоира, Тортоне и Анадолу Ефеса Мајк Даум потписао је двогодишњи уговор са Црвеном звездом.

ПРАВО НИОТКУДА! Црвена звезда довела ново велико појачање

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Даум, који игра на позицији крилног центра, долази у Београд након импресивне сезоне у италијанском Палаканестру и ФИБА Лиги шампиона, где је наступао за Тортону.

Крајем новембра, преселио се у Истанбул и дебитовао у Евролиги, бранећи боје Анадолу Ефеса и наступајући у турском првенству.

Током полусезоне у Ефесу, Даум је просечно бележио 9,4 поена по утакмици уз 2,2 скока у елитном такмичењу, уз проценат успешности за три поена од 42,3%.

Поред Даума, Црвена звезда је званично потписала и Уроша Плавшића, Ајзеу Кенана и Николу Калинића.

БОНУС ВИДЕО "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (1)

ПИЛИ БИ ДОК НЕ БИ ПАЛИ С НОГУ: Како је чашица спојила Голумбовског и Краља