ОГЛАСИО СЕ ЈОКИЋ: Ево шта види као кључно за победу против Минесоте

04. 05. 2024. у 13:01

Кошаркаши Денвер нагетса играју полуфинале плеј-оф серије против екипе Минесота тимбервулфса, а пред меч говорио је први центар Денвера Никола Јокић.

ОГЛАСИО СЕ ЈОКИЋ: Ево шта види као кључно за победу против Минесоте

FOTO: Tanjug/AP

Српски репрезентативац је за америчке медије рекао да ће ова утамица и серија бити влики изазов.

 - Знамо их мало боље, шта раде у одбрани и у нападу. Свака утакмица је различита. Минесота је број један одбрана лиге, агресивни су у дефанзиви. Имају велики број нападачких опција и користе скоро сваког играча у нападу. Биће нам велики изазов. Надам се да ћемо наћи одговор за њих - рекао је Јокић.

Прокоментарисао је и Ентонија Едвардса који игра сјајно за "вукове".

 - Он је сјајан. Веома је опасан играч. Талентован кошаркаш који може све да уради, који има све у свом арсеналу. Уз то је и забавно бити у његовој близини. Надајмо се да ћемо се и ми мало забавити - поручио је српски центар.

Истакао је Јокић шта је важно за победу.

 - Не смемо да губимо лопте. Сваки напад морамо да завршимо шутем. Не смемо да им допустимо контранападе, то је можда и кључна ствар. Не трче много, али су врло опасни. Умеју да стекну лаке поене. Сви трче и шутирају - закључио је двоструки МВП НБА лиге.

Серија почиње у ноћи између суботе на недељу од један сат после поноћи.

БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

Коментари (0)

АНА ВОЛЕЛА ТЕНИСЕРА? Шпански медији брујали о њиховој романси - можда би крај њега била срећнија