ПОЧЕЛА ЈЕ НОКАУТ ФАЗА ЕВРОКУПА: Хувентуд на крилима бишег играча Партизана срушио актуелног шампиона Немачке
Данас је почела нокаут фаза Еврокупа, први меч је одигран у Немачкој између Улма и Хувентуда. Гости из Бадалоне славили су резултатом 88:79 и пласирали се у четвртфинале.
FOTO: EPA
У четвртфиналу шпанска екипа ће гостовати Паризу, који је као првопласирани у својој групи отишао директно међу осам најбољих у овом такмичењу.
У победничкој екипи блистао је репрезентативац Доминиканске Републике Андрес Фелиз са 28 поена, шест скокова и шест асистенција, док га је пратио бивши кошаркаш Партизана Броџијански са 12 поена и седам скокова.
Најистакнутији у редовима Улма био је Вилијамс са 20 поена и 10 скокова.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)