ГИЛЏОС-АЛЕКСАНДЕР ПРЕСУДИО ДЕНВЕРУ: Дабл-дабл и промашен шут за победу Николе Јокића у поразу од Оклахоме (ВИДЕО)

17. 12. 2023. у 08:00

Кошаркаши Денвера изгубили су од Оклахоме (118:117) а Никола Јокић није успео да погоди шут у последњој секунди и тако донесе победу актуелном шампиону НБА лиге.

Оклахома је боље отворила у уводним минутима меча, али су домаћи кошаркаши успели да преокрену и први период заврше са вођством 31:27.

Екипа Мајка Мелоуна успевала је без превише потешкоћа да одржава предност током наредне две четвртине. Денвер је имао и 11 поена плуса, али је у последња три минута последње четвртине почео да губи ритам, што је Оклахома успела да искористи.

Тандери су у последњем минуту успели да се приближе прво на три поена заостатка, потом на један.Гилџос-Александер доноси победу Оклахоми на само 0.9 секунди до краја шутем са полудистанце. Остало је мало времена Денверу а Никола Јокић не успева да Нагетсима донесе победу шутем за три поена који је био непрецизан.

У тиму Оклахоме најбољи је био Гилџос-Александер са 25 поена, Вилијамс је допринео са 24, а Чет Холмгрен са 17.

Василије Мицић и Алексеј Покушевски нису добили прилику да заиграју на мечу.

У тиму Денвера Никола Јокић је постигао 24 поена, Портер је додао 20, Гордон 16, а Мари 15 поена.

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ СЕДАМ ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45

БРАЋА ЗА БРАЋУ: Партизан и ОФК Београд крећу за Русију

Рат у Украјини је разлог што се Русија налази под великим бројем санкција од стране тзв. "запада", а ни руски спорт од тога није изузет. Ипак, најновије вести везане за Руску Федерацију - прилично су радосне, а тичу се међународног фудбала и - Србије.

13. 05. 2024. у 18:08