ПОЛАЗИМО У БОРБУ ЗА СВОЈУ СРБИЈУ: Вучић овим речима најавио шта нам предстоји

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

13. 05. 2024. у 18:52

ЂУРИЋУ спремај ми све за Њујорк. Сви вечерас, ванредно стање у министарству, ванредно стање овде, ванредно стање свуда, ујуту полазимо у борбу, да се боримо за своју Србију и свој српски народ.

ПОЛАЗИМО У БОРБУ ЗА СВОЈУ СРБИЈУ: Вучић овим речима најавио шта нам предстоји

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

Овим речима је председник Србије Александар Вучић најавио да наша држава на челу са њим креће у наставак борбе против Резолуције у Сребреници.

-  Ми идемо са највећим тимом у Њујорк да бисмо показали озбиљност, одговорност и да бисмо показали колико нам је стало да овде урадимо најбољи могући посао. И када ми кажемо да ћемо нешто да урадимо, ми ћемо то да урадимо. Као што сам обећао, много ће да их боли глава од свега што ћу да радим у Њујорку, болеће их глава, као што нас боли и срце и душа за оно што они нама раде са овим резолуцијама. Оно што је обећано, биће испуњено. И у једном и у другом случају - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.

26. 01. 2026. у 14:07

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ИЗГОВОРИО ЈЕ НОВАК И ЦЕЛА РОД ЛЕЈВЕР АРЕНА ЈЕ ЗВИЖДАЛА! Каква сцена на Аустралијан опену (ВИДЕО)