ДРАМА У ЛОС АНЂЕЛЕСУ! Никола Јокић и лош најбољи, али негативни рекорд је пао

07. 12. 2023. у 06:43

ДОЂУ некада и такве ноћи, као што је имао Никола Јокић. Српски кошаркаш одиграо је једну од лошијих утакмица ове сезоне, па опет једини уписао трипл-дабл, 22 поена, 15 скокова и 10 асистенција

Замислите, и лош Јокић је био најбољи, али Денвер је после драме поражен на гостовању, овога пута у Лос Анђелесу, где су Клиперси однели тријумф 111:102.

У утакмици пуној преокрета, домаћи играчу одиграли су боље када је то било најважније - у последњој четвртини, па су нанели шампионима осми пораз ове сезоне.

Денвер је, за разлику од неких претходних мечева, био комплетан у "Стејплс центру", али је Јокић имао некарактеристично лоше шутерско вече - 9/32 из игре, тројке 2/7, што му се никада није десило.

Гости су одлично отворили меч, добили прву деоницу 36:21, али су се Клиперси разгоропадили у другој и убацили чак 40 поена за вођство на полувремену 61:57.

Нагетсима је припао трећи период игре, па су поново имали вођство на уласку у последњих 12 минута, али су Пол Џорџ и Џејмс Харден вукли свој тим до нове победе.

Џорџ је убацио 25 поена, Харден је уз 20 имао и 11 асистенција, Ленард и Пауел додали су по 17.

Најефикаснији у Нагетсима био је Џамал Мари са 23 поена, Портер је додао 18, а Џексон 14.

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски лавови се неће предати без борбе у Пиреју

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски ''лавови'' се неће предати без борбе у Пиреју

У реванш утакмици полуфинала Лиге конференција Олимпијакос ће пред својим навијачима бранити два гола предности против Астон виле које је зарадио невероватним наступом у Бирмингему (21.00).

09. 05. 2024. у 08:00