"СВАКА ЧАСТ АЛЕКСИ!" Зек Ледеј одушевљен оним што је Партизан урадио Звезди у Евролиги
Партизан и Црвена звезда су се састали у 5. колу Евролиге, а један од најбољих играча црно-белих, Зек Ледеј, похвалио је пре свих Алексу Аврамовића, јунака преокрета у последњих девет минута.
ФОТО: М. Вукадиновић
Подсетимо, Партизан је имао 15 поена предности, али иако је Црвена звезда преокренула и дошла до +13 у последњој четвртини, црно-бели су победили, после чега је Ледеј стао пред камеру Евролига ТВ-а.
- Најпре, свака част Алекси! Стварно је заиграо сјајно у другом полувремену. Свака част целом тиму, јер смо започели сезону на врло незгодан начин, али смо остали заједно, борили смо се, показали смо да се не дамо, и то на старту нове сезоне, што је јако важно. Што се дербија тиче, у њему свашта може да се деси, али најважније је остати заједно, борити се, а ми смо то урадили. Та наша отпорност је јако битна за ову групу играча. Сви знате да је Црвена звезда добра, морате да им одговарате сваки пут, али и да напредујете сваки дан будете све бољи - рекао је Ледеј.
Он је први евролигашки дерби завршио са 13 поена, четири асистенције, три скока и једном изгубљеном лоптом за нешто више од 31 минута на паркету Арене.
БОНУС ВИДЕО: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Заједничко уживање кошаркаша Србије и навијача
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КАКВА СЦЕНА: Ово су "делије" урадиле играчима Звезде после пораза од Лајпцига у Немачкој
25. 10. 2023. у 23:36
"НИЈЕ ТО ДОБРО РЕЋИ!" Алекса Аврамовић напустио интервју за Евролига ТВ, ево и зашто
26. 10. 2023. у 20:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)