ЦРВЕНО-БЕЛО У СРЦУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио због меча Звезда - Асвел у Евролиги
Црвена звезда и Асвел су се састали у 1. колу Евролиге, а уочи те утакмице у Београдску арену стигао је најбољи тенисер света, Новак Ђоковић.
М. Вукадиновић
Никада Ноле није скривао да су му црвено-бели у срцу, и раније је умео да дође на њихове важне и мање важне утакмице, и то у разним спортовима.
Колико дан раније, био је на Маракани да гледа драматичну утакмицу Црвена звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона, а у четвртак је стигао да бодри кошаркаше.
Подсетимо, пренос утакмице Црвена звезда - Асвел можете да пратите уживо на порталу "Новости".
Бонус видео: КОСОВО ЈЕ СРБИЈА! Навијачи Олимпијакоса одали почаст српским жртвама на Космету
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)