ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА АМЕРИКАНЦЕ: Звезда Голден Стејта најавила да ће играти на Мундобаскету

Крилни центар Голден Стејт Вориорса Дрејмонд Грин најавио је да ће вероватно играти на Светском првенству.

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА АМЕРИКАНЦЕ: Звезда Голден Стејта најавила да ће играти на Мундобаскету

FOTO: EPA

Голден Стејт Вориорси испали су од Лос Анђелес Лејкерса у плеј-офу НБА лиге, а Дрејмонд Грин је након те утакмице најавио могући одлазак са репрезентацијом на Мундобаскет.

- Мало ћу да путујем и да напуним батерије, могуће је и да ћу играти ФИБА (Мундобаскет) – видећемо, али радићу као коњ и бићу бољи следеће године – то су ми неки приоритети - рекао је Грин.

БОНУС ВИДЕО: Вечерас први пут упаљени рефлектори на новом стадиону у Лозници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне