СПРЕЧАВАЊЕ ДОПИНГА У СПОРТУ: Одржан семинар Београдске асоцијације за школски спорт на Златибору

Александар Илић
Александар Илић

22. 04. 2023. у 10:01

АПРИЛ је по плану и програму Београдске асоцијације за школски спорт био резервисан за бесплатни семинар на Златибору.

СПРЕЧАВАЊЕ ДОПИНГА У СПОРТУ: Одржан семинар Београдске асоцијације за школски спорт на Златибору

ФОТО: БАШС

Учесници су имали сјајне услове у Иновационо технолошким центру, где су одржана предавања. Скуп је отворио Никола Новаковић, директор ТРК Златибор, који је истакао да је промоција школског спорта веома битна ствар у одрастању деце.

Учесници семинара имали су прилику да слушају предавања на тему спречавања допинга у спорту (Мр пх Горице Миловановић АДАС), систему спорта и учесницима у систему спорта, као и теми инспекцијски надзор у спорту (Миодраг Андрић из Министарства спорта РС), каријерној оријентацији спортиста након завршетка професионалне спортске каријере (др Дане Корица).

ФОТО: БАШС

Катарина Јонев одржала је предавање на тему Безбедност деце на интернету. Семинару су присуствовали и представници Секретаријата за спорт и омладину, Новица Тодосијевић и Сања Чедић, које финансијски подржава програме БАШС. Организатор је на крају поделио и сертификате учесницима.

БОНУС ВИДЕО: НОВАКУ ЈЕ ЈОШ САМО ОВО ОСТАЛО - Са ових пет ствари Ђоковић ће бити недостижан за све

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)