ДУШКО ИВАНОВИЋ: Навијачи, извините...

ЦРВЕНА звезда се победом опростила од Евролиге. Савладан је Фенербахче и то након продужетака. Након меча тренер домаћих био је кратак.

ДУШКО ИВАНОВИЋ: Навијачи, извините...

ФОТО: М. Вукадиновић

Одмах након меча који је домаћин добио резултатом 91:89 тренер Звезде Душко Ивановић се извинио навијачима.

- Играли смо одлично у одличном амбијенту. Још једном, извињавам се навијачима што не играмо у топ 8, имали смо шансу, можда следећи пут, поручио је Ивановић.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ