"НЕЋУ ДА ВАМ КАЖЕМ" Небојша Човић и детаљ са конференције КК Црвена звезда о коме ће се причати
КОШАРКАШКИ клуб Црвена звезда је, у склопу једног спонзорског догађаја, одржао конференцију за штампу, а први човек црвено-белих, Небојша Човић, том приликом је имао и интересантно обраћање.
Фото: Танјуг/Милица Николић
Човић се, наиме, дотакао се ситуације у којој се нашао Факундо Кампацо, аргентински плејмејкер који је недавно стигао у Звезду:
- Што се тиче Кампаца, Звезда је урадила све што је до ње. Наступио је у АБА лиги. У Евролиги имамо неспоразум. Обавезе према Адамсу смо измирили. Неке обавезе смо измирли у потпуности, неки делимично. Нисмо државни банкомат. Видећемо да ли ћемо решити све са Евролигом. На ту тему ћемо можда имати и нову конференцију. Била је прича да се троши огроман новац. Била је буџетска инспекција код нас три месеца и није нашла ама баш ниједну неправилност. Ми смо то објавили, али нисам видео да су то урадили други клубови. Не видим ни да су остали медији имали жељу да се то објави. Па то није забрањена тема. Цифре које су се помињале око Кампаца су знатно мање од неких играча из других клубова и неких тренера у другим клубовима. И то значајно мање. Нећу да вам кажем колико зарађује... - рекао је Човић.
Подсетио, Кампацо није наступио на утакмици против Олимпијакоса, а прве минуте у редовима шампиона Србије уписао је у АБА лиги против чачанског Борца.
Препоручујемо
У ЧАСТ ЛЕГЕНДЕ: Сантос ставља круну на грб - Пеле је њихов краљ и тако ће остати заувек!
26. 12. 2022. у 15:51
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (4)