НЕ ДИРАЈ ЛАВА ДОК СПАВА: Провоцирао Николу Јокића, па се жестоко покајао (ВИДЕО)

10. 11. 2022. у 08:26

Кошаркаши Денвера победили су прошле ноћи на гостовању екипу Индијане са 122:119, и тако су уписали четврти узастопни тријумф у НБА лиги.

Српски центар Никола Јокић је због петог прекршаја после 58 секунди треће деонице отишао на клупу, да би се у последњој четвртини вратио и донео преокрет гостима са 11 постигнутих поена. Јокић је на терену провео мало више од 20 минута и забележио 24 поена, шест асистенција и четири скока.

Посебно је занимљива била завршница меча када су разљутили Србина.

Наиме, након што је кошаркаш Индијане Тајрис Халибартон погодио преко Јокића за изједначење (117:117) на око 50 секунди до краја сусрета, момак из Сомбора схватио је да ће морати да преломи ову утакмицу.

Иако је неколико секунди раније надигран од стране бека Индијане, који га је избацио из игре пре шута, Јокић је у нападу свог тима узео тежак шут са врха капице и лако довео Денвер у нову предност. И донео тријумф Нагетсима.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: Плави талас има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: ''Плави талас'' има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

УКОЛИКО данас остану непоражени против Ал Вехде у последњем колу Професионал лиге (20.00), фудбалери Ал Хилала ће освојити титулу без иједног пораза.

27. 05. 2024. у 14:12 >> 14:12

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57