"АДЕТОКУМБО ЖЕЛИ ДА ИГРА ЗА МОЈ ТИМ": Атаман открио шта му је Грк рекао кад су се срели у Атини
ТРЕНЕР Ефеса Ергин Атаман изјавио је да је кошаркаш НБА лигаша Милвокија и грчки репрезентативац Јанис Адетокумбо признао да би волео да игра за турски клуб, преноси сајт "Баскет њуз".
FOTO: FIBA.Basketball
Стратег двоструког узастопног шампиона Европе је истакао да је имао неочекивани разговор са једном од најбољих играча на света.
- Срео сам Адетокумба док сам водио репрезентацију Турске на Акрополис купу у Атини. Он ми је тада рекао: ''Тренеру, играте сјајну кошарку. Веома ценим вас и ваш тим. Мој сан је да заиграм једног дана у твом тиму''. Рекао сам му да га чекам и да су му ншша врата увек отворена, као и за све кошаркаше који буду желели да играју овде - рекао је Атаман.
Ергин Атаман/Фото: EPA-EFE/ERDEM SAHIN
Још једном је поновио да је спреман да чека Јанис колико год је потребно.
- Лепо је знати да такав играч жели да буде у вашем тиму. Ми волимо то што радимо и морамо да уживамо у ономе што радимо. Имао сам леп разговор са Јанисом. Понудио сам му место у тиму. Рекао сам му да ћу га чекати колико он буде хтео. Желим да га видим једног дана у клубу, који тренирам. Не знам који ће то тим да буде и не знам када ће се то догодити. Мислим да ћемо радити заједно када напусти НБА лигу - закључио је тренер Ефеса.
"Пивари" ће сутра од 19.30 часова на свом терену дочекати екипу Црвене звезде у првом колу нове сезоне у Евролиги.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић и говор саиграчима из репрезентације Србије који ће се памтити
Препоручујемо
НАПЛАЋЕНИ СВИ ДУГОВИ ИЗ ПРОШЛОСТИ: Моћна Звезда нокаутирала Ференцварош, Мађари ово никада неће заборавити
06. 10. 2022. у 20:40 >> 20:40
КАКАВ ПАРТИЗАН? СТРАШАН ПАРТИЗАН! Црно-бели шокирали Немце усред Немачке и избили на прво место
06. 10. 2022. у 22:54 >> 22:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! ИТАЛИЈА ИМА НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Манчини поново на челу "Азура"
ВЕЛИКА се прашина подигла претходних дана око тога ко ће преузети репрезентацију Италије, а на крају је избор пао на добро познато лице, Роберта Манчинија, преноси Фабрицио Романо.
28. 07. 2026. у 13:53
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)