НИКОЛА ЈОКИЋ ПОТРОШИО БОГАТСТВО: Српски центар слетео у Београд, па кренуо да се разбацује новцем и пазари коње

13. 09. 2022. у 21:52

НИКОЛА Јокић и Пешићеви "орлови" елиминисани су са овогодишњег Евробаскета. Најбољи српски играч одмах по завршетку, за нас неславног првенства Старог континента, тражио је утеху, а нема бољег начина да преболи минула дешавања од повратка својој највећој љубави - коњичком спорту.

НИКОЛА ЈОКИЋ ПОТРОШИО БОГАТСТВО: Српски центар слетео у Београд, па кренуо да се разбацује новцем и пазари коње

ФОТО: Твитер

Наиме, медији у Италији преносе да је наш центар потрошио близу 150.000 евра, и то на три тркачка грла на недавно завршеној аукцији, одржаној од 12. до 13. септембра.

Коња по имену "Фату ди Пођо" купио је за 42.000 евра, "Фолио Винда" за 47.000, а најскупљи је био "Фарид Мил", који га је коштао чак 54.000 евра.

Подсетимо, репрезентација Србије поражена је од Италије, а по доласку у престоницу Никола Јокић и остали чланови наше националне селекције одбили су да дају било какве изјаве. Испред свих изашао је капитен Владимир Лучић.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.

11. 12. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?