ПРОБЛЕМИ У НИШУ: На Чаиру нестала струја, неизвесно када се наставља утакмица

Оља Мркић

03. 07. 2022. у 21:18

КОШАКАШКА репрезентација Србије игра у Нишу против Белгије важан меч квалификација за пласман на Мундобаскет. Орловима је неопходна победа јер се резултати преносе у другу фазу, али већ на старту утакмице - проблеми!

ПРОБЛЕМИ У НИШУ: На Чаиру нестала струја, неизвесно када се наставља утакмица

ФОТО: А. Илић

У дворани "Чаир" нестало је струје, па је утакмица прекинута. Само једна фаза је отишла, па би требало све да буде брзо решено и да се настави меч.

Утакмицу можете да пратите у преносу уживо на порталу "Новости".

"Орлови" на улазе у идеалном расположењу у овај дуел, пошто су пре три дана изгубили од Летоније и остали без прилике да као првопласирани из групе прођемо у другу фазу.

Бринуо је Светислав Пешић да ли ће на овом мечу моћи да рачуна на Алексу Аврамовића и Немању Бјелицу. Они ће бити у саставу и то су добре вести. Ипак, наша репрезентација ће бити ослабљена неиграњем Марка Јагодића-Куриџе.

У првом мечу Белгије и Србије, "орлови" су поражени у Монсу, па ће сигурно сада желети да се реванширају ривалу.

Подсетимо, наша селекција тренутно има учинак 3-2, баш као и Белгија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе

КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе

ПРЕДСТОЈЕЋИ дуел у Лиги шампиона између Бодо Глима и Манчестер ситија на „Аспмира” стадиону доноси занимљив окршај екипа које се налазе у потпуно различитим формама и такмичарским ситуацијама.

20. 01. 2026. у 08:24 >> 10:05

Коментари (0)

НИЈЕ ВИШЕ КАО ШТО ЈЕ НЕКАД БИЛО: Новак Ђоковић признао: Организатори Аустралијан опена о томе одлучују, не ја...