ЛЕТОНИЈА БЕЗ МИЛОСТИ: Словачка разбијена као домаћин у групи у којој је Србија

03. 07. 2022. у 20:26

КОШАРКАШИ Летоније очитали су лекцију Словачкој као гости са 93:60 у квалификацијама за Светско првенство.

Ове две селекције су у групи са Србијом која од 21 сат у нишком "Чаиру" дочекује Белгију.

Летонија је све решила после прве четвртине коју је добила са 26:10, а након 20 минута игре имала је предност од 28 разлике - 51:23.

Наставили су изабраници Луке Банкија у истом ритму и потпуно су прегазили недораслог ривала.

Најефикаснији у победничкој селекцији био је Давис Бертанс који је постигао 23 поена, пратио га је Андрејс Гразулис са 19. На другој страни најбољи је био Томас Павелка који је бројао до 11, док је Бојан Бојановски уписао осам.

Летонија сада има учинак 5-1, а Словачка 0-6.

БОНУС ВИДЕО: СВЕТИСЛАВ ПЕШИЋ ПРЕД БЕЛГИЈУ: Радује ме пун Чаир