ОБРАДОВИЋ ПРЕСЕКАО: Тренер Партизана прецртао двојицу странаца

Марко Паунић
Марко Паунић

16. 02. 2022. у 09:33

КРЕЋЕ борба за први трофеј у сезони. Партизан са Жељком Обрадовићем стиже у Ниш и уз вечитог ривала Црвену звезду је главни фаворит за освајање Купа Радивоја Кораћа.

ОБРАДОВИЋ ПРЕСЕКАО: Тренер Партизана прецртао двојицу странаца

ФОТО: Н. Параушић/Н. Скендерија

Добро је познато да сваки тим има право да пријави четворицу играча са страним пасошем за такмичење у Нишу. Партизан их укупно има седморицу, с тим да Кевин Пантер има српске папире, те је било нужно да двојица буду "прецртана".

Жељко Обрадовић је одлучио да то буду Грегор Глас и Јам Мадар, као најмлађи међу њима.

Странци у црно-белом тиму биће Матијас Лесор, Родионс Куруц, Зек Ледеј и Далас Мур.

FOTO: Arhiva novosti

 

Партизан ће у Нишу од 17. до 20. фебруара наступити у следећем ростеру: Куруц, Кевин Пантер, Тристан Вукчевић, Зек Ледеј, Раде Загорац, Алекса Аврамовић, Балша Копривица, Немања Дангубић, Ален Смаилагић, Душан Милетић, Далас Мур, Матијас Лесор и Урош Трифуновић.

Партизан у четвртфиналу у петак од 18.00 игра против Борца из Земуна.

У полуфиналу би се у суботу од 17.00 састао против бољег из дуела ФМП – Борац Чачак.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.

11. 12. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом