"НА ПРАВОМ МЕСТУ У ПРАВО ВРЕМЕ" Никола Јокић о блокади године којом је донео победу против Торонта (ВИДЕО)
ТЕМА дана у Денверу али и међу свим љубитељима кошарке у САД је блокада којом је Никола Јокић донео победу нагетсима против Торонто репторса.
ФОТО: АП
МВП лиге је у последњим тренуцима меча спустио рампу Анунобију и тако зауставио низ од осам победа репторса, а себи обезбедио поклон од тренера Мелоуна.
– Нису тако скакали што је победио, него што ми је узео ланчић из руку! Чак и пре него што сам објавио ко је најбољи, пришао ми је и рекао, ‘узећу ја ово’. Ставио га је око врата и цела свлачионица је полудела од радости. Победио ме је. Очигледно, била је ово још једна блокада Јокића која распродаје све карте. Невероватан потез је била та блокада на Ануобију – рекао је Мајк Мелоун.
- Била нам је ово друга везана утакмица. Победили смо и то је најважније. Интересантна утакмица, смењивали смо се у вођству. На крају су они имали шансу, Ванвлит је шутирао тројку одбила им се лопта у руке. Успео сам да изблокирам Анунобија који нјије имао много времена за шут. Био сам на правом месту у право време - добар блок и драго ми је да је так озавршило - закључио је Јокић.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У БРАЗИЛУ: Упуцан навијач Палмеираса током финала Светског клупског првенства
13. 02. 2022. у 11:57
ПОЗНАТО КОЛИКО ЋЕ ПАВКОВ ОДСУСТВОВАТИ: Нападач Звезде спреман за Пролетер?
13. 02. 2022. у 09:56
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)