БЕЈЛИЦА ДОМИНИРА: Немањи прија Калифорнија, "ратници" очерупали Пеликансе!

Александар Илић
Александар Илић

06. 11. 2021. у 08:02

НАКОН осам одиграних дуела у НБА лиги Вориорси имају седам победа, а дуел са Њу Орлеанс Пеликансима (126:85)Немања Бјелица завршио је као најбољи играч у једној категорији.

БЕЈЛИЦА ДОМИНИРА: Немањи прија Калифорнија, ратници очерупали Пеликансе!

ФОТО: Тањуг

Бјелица је сусрет завршио са 13 постигнутих поена, седам скокова, три асистенције, две украдене лопте и једном блокадом. 

Србин је у убедљивом тријумфу имао најбољи пер (индекс корисности) са њим на терену екипа са западне обале САД направила чак 33 поена предности!

Џордан Пул био је најефикаснији са 26 поена, 19 је постигао Стивен Кари, а наш Немања Бјелица са допринео је са поменутих 13 поена. 

Јонас Валанчунас постигао је 20 поена за Пеликансе који сада имају 1-9 на старту сезоне коју играју без повређеног нападача Зајонан Виллиамсона.

Вориорси су водили са 15 у првом полувремену, али су на полувреме отишли са вођством од 54-50.

Међутим, поставили су ствари на своје месето серијом од 22-6 у трец́ој деоници, од чега је један део дошао са Стефом Каријем који је био на клупи једно време. Вориорси су стигли до 88-66 у четвртом периоду и решили меч.

БОНУС ВИДЕО 

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)