ШТА ОВАЈ ЧОВЕК РАДИ НА КЛУПИ? Марјановића пустили на терен, он им донео тријумф (ВИДЕО)

04. 11. 2021. у 06:55

БОБАН Марјановић је дефинитивно најпотцењенији кошаркаш у НБА лиги.

Дуго се води полемика зашто Србин не добија већу шансу у Даласу, јер кад год би се појавио на терену, он би бриљирао. Тако је било и овог пута у тријумфу Маверикса против Сан Антонија - 109:108, Боби је коначно добио минуте и искористио их на маестралан начин.

Србин је био херој меча! За непуних 15 минута је имао сјајан учинак од 17 постигнутих поена уз још пет скокова и једну блокаду.

У драматичној завршници једним потезом Боби је обезбедио победу свог тима, спречивши последњи напад домаћина и одузевши им шансу да дођу до победе.

Победнички тим су у ефикасности предводили Џејлен Брансон са 31 поеном и Лука Дончић који је имао двоструки двоцифрен учинак са 23 поена и 12 скокова, а Хардавеј је додао још 23 постигнута поена.

У тиму поражених Спарса најефикаснији је био Мареј који је убацио 23 поена и имао још девет ухваћених и осам подељених лопти.

КРУНА (И ПИЦА) СПРЕМНА ЗА КРАЉА АЛЕКСАНДРА: Митровић и Сергеј Милинковић-Савић на корак од титуле у Саудијској Про лиги

САМО је питање времена када ће Ал Хилал и званично освојити наслов првака Саудијске Арабије, односно Про лигу, а прилику да то ураде имају већ данас, односно ове вечери када на својој "Краљевској арени" дочекују екипу Ел Хазема.

11. 05. 2024. у 07:45