ЈОКИЋ ДАО, ПА ПРОСУО: Никола од јунака до трагичара (ВИДЕО)

04. 11. 2021. у 06:34

КОШАРКАШИ Мемфиса надиграли су Денвер са 108:106 на свом терену и у другој утакмици у сезони, а Никола Јокић је, упркос томе што је одиграо до сада најефикаснији меч, био трагичар меча јер у последњим секундама није свом тиму успео да донесе продужетак.

ЈОКИЋ ДАО, ПА ПРОСУО:  Никола од јунака до трагичара (ВИДЕО)

Србин је уписао рекорд сезоне са 34 поена, те 11 ухваћених, пет подељених и две украдене лопте за 35 минута на паркету, али ни то није било довољно да се савладају тврди Гризлиси.

Јокићу ће најтеже од свега бити промашен шут за продужетак из рекета. Лопта је остала на првом обручу, а обично су то ситуације из којих Никола ретко када промашује.

Меч пун драматичних обрта домаћини су одлично почели и убедљиво добили прву четвртину, али је Денвер предвођен Јокићем одмах узвратио и дошао на само један кош заостатка на полувремену.

У наставку су стигли и до двоцифрене предности, али домаћини успевају да начине нови преокрет и уведу меч у неизвесну завршницу у којој су на шест минута до краја имали предност са 97:94.

У драматичној завршници успели су да сачувају предност за другу победу у дуелима са Денвером.

У победничком тиму најефикаснији је био Џексон са 22 постигнута поена, а одлично су га пратили Дезмонд Бејн и Кајл Андерсон са по 16, док је Морант додао 18 поена уз по шест скокова и асистенција.

У тиму Денвера уз Јокића најефикаснији са 26 поена био је Бартон, а Мајкл Портер је остао на само 12 поена.

Денвер сада има три пораза у претходних пет мечева и скор 4:4, а Мемфис је на победи више.

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35