СРПСКА НОЋ ЗА ЗАБОРАВ: Богдановић скроман, први пораз Бјелице, Боби није ни играо

Танјуг

29. 10. 2021. у 08:10

КОШАРКАШИ Атланте изгубили су од Вашингтона са 122:111, што им је други пораз од почетка НБА сезоне.

Српски бек у екипи Хокса Богдан Богдановић сусрет је завршио са 14 поена, шест скокова и четири асистенције за 34 минута.

Од његових саиграча најбољу ролу имао је Џон Колинс са дабл-дабл учинком од 28 поена и 12 скокова, док је Кем Редиш стао на 20.

У победничком тиму истакли су се Бредли Бил, који је постигао 27 поена, док је Монтрезл Харел додао 25, уз 13 скокова.

Кошаркаши Голден Стејта после продужетка изгубили су од Мемфиса 104:101, а у првом овосезонском поразу свог тима Немања Бјелица одиграо је 14 минута, што је било довољно за учинак од по четири поена и четири скока.

Међу Вориорсима најбољи је био Стефон Кари са 36 поена, осам асистенција и седам скокова.

Далас је на свом паркету победио Сан Антонио 104:99, а српски центар Бобан Марјановић није играо.

Резултати: Филаделфија - Детроит 110:102, Вашингтон - Атланта 122:111, Чикаго - Њујорк 103:104, Хјустон - Јута 91:122, Далас - Сан Антонио 104:99, Голден Стејт - Мемфис 101:104.